رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز قیدار از امکان تحصیل رایگان برخی از خانواده ها در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: در این دانشگاه زمینه تحصیل رایگان خانواده‌ شهدا، ایثارگران و کمیته امداد و بهزیستی فراهم شده است.

فرامرز طهماسبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: دانشگاه پیام‌نور مرکز قیدار با کیفیت مطلوب آموزشی اقدام به جذب دانشجو می‌کند.

وی با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام‌نور بیان کرد: امکان تحصیل بدون حضور در کلاس، دارا بودن امتیاز ویژه برای شاغلان و کارمندان از جمله موضوعاتی است، که مورد توجه این دانشگاه برای فراهم ساختن زمینه تحصیل است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز قیدار با اشاره به اینکه تحصیل در این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه است، گفت: در این دانشگاه زمینه تحصیل رایگان خانواده‌ شهدا، ایثارگران و کمیته امداد و بهزیستی فراهم شده است.

طهماسبی با اشاره به اینکه برای سهولت در امور دانشجویان امکان انتخاب محل آزمون پایان ترم در شهرهای دیگر فراهم شده است، افزود: ارائه مشاوره به دانشجویان و همچنین کیفیت بالای آموزشی از دیگر مزایای تحصیل در این دانشگاه است.

وی با اشاره به اینکه رشته‌های قابل پذیرش دانشجو در این دانشگاه شامل پژوهشگری اجتماعی، تعاون و رفاه اجتماعی، حقوق، علوم تربیتی و علوم سیاسی است، گفت: فقه و مبانی حقوق اسلامی،‌ فلسفه و کلام اسلامی، حسابداری، روانشناسی، علوم اقتصادی از رشته‌هایی است که دانشجو در آن پذیرش می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز قیدار با بیان اینکه علوم ورزشی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، ترویج و آموزش کشاورزی، مهندسی شیلات از دیگر رشته‌های قابل پذیرش در دانشگاه پیام‌نور است، بیان کرد: مهندسی علوم دامی، اقتصاد کشاورزی، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی و مهندسی کامپیوتر از دیگر رشته‌هایی است که دانشگاه پیام‌نور در آن دانشجو پذیرش می‌شود.

وی ادامه داد: پذیرش دانشجو در این دانشگاه از ۱۹ مردادماه آغاز شده و ثبت‌نام در همه رشته‌‎ها بدون توجه به رشته دبیرستانی آزاد است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :