رئیس اداره کتابخانه‎های عمومی شهرستان خدابنده گفت: ۵۰ برنامه قصه‎گویی در بخش کودک و نوجوان کتابخانه‌های عمومی توسط کتابداران با شرکت بیش از یک هزار نفر از کودکان و بیش از ۲۰۰ مادر در سطح کتابخانه‎های عمومی این شهرستان برگزار شده است.

به گزارش اشراق۲۴،سید مهدی موسوی اظهار کرد: برگزاری ۱۷ نمایشگاه کتاب با بیش از یک هزار جلد کتاب در مناسبت‎های مختلف از جمله اقدامات صورت گرفته طی ۶ ماه گذشته از سال‎جاری در سطح کتابخانه‎های عمومی شهرستان خدابنده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۲۷ نشست کتاب‎خوان با حضور اعضای فعال کتابخانه‏‌های عمومی شهرستان خدابنده برگزار شده است، تصریح کرد: بیش از ۲۰۰ نسخه کتاب در زمینه‌های مختلف دینی، علمی، ادبی، تاریخی، کودک و… با شرکت بیش از ۵۰۰ نفر در این نشست‏‌ها معرفی شده است.

رئیس اداره کتابخانه‎های عمومی شهرستان خدابنده با بیان اینکه ۵۰ برنامه قصه‎گویی در بخش کودک و نوجوان کتابخانه‌های عمومی توسط کتابداران با شرکت بیش از یک هزار نفر از کودکان و بیش از ۲۰۰ مادر در سطح کتابخانه‎های عمومی این شهرستان برگزار شده است، اضافه کرد: همچنین ۱۰ جشن هم ویژه مناسبت‎های مختلف طی نیمه نخست سال‎جاری در سطح این کتابخانه‎ها برگزار شده و با استقبال اعضا مواجه شده است.

موسوی با اشاره به اینکه در طول نیمه نخست سال‎جاری بیش از ۱۵ مسابقه کتاب‌خوانی در سطح کتابخانه‎های عمومی شهرستان خدابنده برگزار شده است، یادآور شد: یک هزار و ۱۷۲ نفر در این مسابقات شرکت داشته‎اند.

وی ادامه داد: برگزاری هفت اردوی سیاحتی و تفریحی از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط اداره کتابخانه‎های عمومی شهرستان خدابنده است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :