فرمانده سپاه خدابنده با اشاره به اینکه ادامه راه شهدا به منظور ادامه راه ولایت است، افزود: رزمندگان و شهدای دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و افتخار ما این است که طی ۸ سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک مهین عزیزمان به دست دشمن نیفتاد و این دوران به فرموده مقام معظم رهبری اوج افتخارات کشور ما است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت خدابنده  در گفت و گو با خبرنگار اشراق۲۴،گفت: راه شهدا همچنان ادامه دارد و جوانان و نوجوانان باید پیرو راه شهدا باشند و در این راه استوار و ثابت قدم،قدم بردارند.

وی با اشاره به اینکه ادامه راه شهدا به منظور ادامه راه ولایت است، افزود: رزمندگان و شهدای دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و افتخار ما این است که طی ۸ سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک مهین عزیزمان به دست دشمن نیفتاد و این دوران به فرموده مقام معظم رهبری اوج افتخارات کشور ما است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت خدابنده اظهار داشت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مد ظله شهید حججی تفسیر تازه ای از شهادت را برایمان نمایان کردند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار وشهادت باید به نسل های آینده انتقال یابد، افزود: امروز روحیه شهادت طلبی و ایثارگری شهید حججی ها و شهدای مدافع حرم، کشور ما را بیمه کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه خدابنده خاطر نشان ساخت: شهادت زندگانی جاودانه یافتن و اوج تعالی است شهادت تکامل امان و نهایت خلوص قلب ها و انتخابی آزادانه و آگاهانه است که شهدا، رزمندگان و بسیجیان ما آزادنه و آگاهانه این راه را انتخاب کردند، امروز تکلیف ما این است که نگذاریم دست های آلوده ای که می خواهند شهدا را از ما بگیرند به هدف خود برسند.

ابراهیمی تصریح کرد: ایران اسلامی با حمایت مردم وشهدای هشت ساله دفاع مقدس توانست هشت سال در مقابل استکبار با دستان خالی بایستد.

وی افزود: مردم همیشه در صحنه با شعار هیهات من ذلله آماده دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و میهن هستند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :