مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: رزمندگان و شهدا نیز در دوران جنگ برای حل مشکلات خود ضمن توکل بر خدا از خلاقیت و ظرفیت‌های موجود کمک می‌گرفتند از این‌رو مانیز می‌توانیم شهیدوار برای حل مشکلات اقدام کنیم.
به گزارش اشراق۲۴،، امروز جلسه شورای مدیران در شهرستان خدابنده با حضور با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در دفتر حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر قیدار برگزار شد.
علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه ظرفیت‌های موجود در بنیاد و شهرستان‌ها باید به کار گرفته شود، افزود: می‌توان با خلاقیت و استفاده از ظرفیت‌ها نه تنها در ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت درست عمل کرد بلکه زمینه پیوند نسل امروز را با اهداف و مسیر شهدا و رزمندگان محکم‌تر کرد.
وی با اشاره به اهمیت جامعه ارزشمند ایثارگر اظهار کرد: خانواده‌های شاهد و ایثارگر برکتی برای نظام و انقلاب هستند از این‌رو باید دقت داشته باشیم که در تکریم مقام والای آنها از همه توان خود استفاده کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع یک وظیفه مهم محسوب می‌شود، عنوان کرد: می‌توان با ارائه راهنمایی‌های لازم قشر ایثارگر را در مواقع بروز مشکلات به سمت درستی هدایت و بدین صورت با آنها همدردی کرد و در واقع خانواده‌های شهدا و ایثارگران پرچمداران واقعی نظام هستند.
کاظمی ادامه داد: رزمندگان و شهدا نیز در دوران جنگ برای حل مشکلات خود ضمن توکل بر خدا از خلاقیت و ظرفیت‌های موجود کمک می‌گرفتند از این‌رو مانیز می‌توانیم شهیدوار برای حل مشکلات اقدام کنیم.
در این جلسه حاضران با بیان نقطه نظرات خود و همچنین مسائل و مشکلات درباره راه حل‌های ممکن به گفتگو پرداخته و برای رفع موانع مشورت را در پیش گرفتند.

در پایان جلسه از زحمات منصوری رئیس سابق بنیاد شهید شهرستان خدابنده تقدیر و بهنام شهیدی به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهرستان خدابنده معرفی و منصوب شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :