سرپرست انجمن سینمای جوان دفتر زنجان گفت:فیلم کوتاه داستانی «غبار» به نویسندگی وکارگردانی« مهدی کتابی» در شهرستان خدابنده استان زنجان تولید شد.

به گزارش اشراق۲۴،فیلم کوتاه داستانی «غبار» به نویسندگی وکارگردانی« مهدی کتابی» در شهرستان خدابنده استان زنجان تولید شد.

لیلا بیگلی، سرپرست انجمن سینمای جوان دفتر زنجان با اعلام این خبر گفت: این فیلم با نام اصلی DuST درباره چند جوان است که در حال انجام بازی کامپیوتری هستند و سامانِ بین «واقعیت و مجازی»، «راستینگی و هست‌نما» هجو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، وی در مورد سایرعوامل تولید این فیلم گفت: دستیار کارگردان این فیلم کوتاه داستانی احمد طوسی بوده و تصویربرداری آن بر عهده محمد نورانی است. سلام محمدی و عزت قربانی به عنوان دستیاران تصویر در این پروژه فعالیت داشته و استوری‌برد و عکاسی آن بر عهده روح‌اله حیدری است.

این مقام مسئول، انجمن سینمای جوان استان زنجان را مجری طرح این فیلم عنوان کرده و افزود: مدیر تولید این فیلم علی آزادی بوده و آهنگ‌ساز آن بر عهده همایون غنیمتی است. طراح پوستر آن توسط جواد خدیو انجام شده و محسن سلامت‌پور، محسن رفیعی، امیرحسین عبدی، محمدرستمی، امیرمحمد بیگدلو و میلاد کرمی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

وی تهیه‌کننده فیلم را مهدی کتابی معرفی کرده و ادامه داد: سال تولید این اثر ۱۳۹۶ بوده و لوکیشن فیلمبرداری در شهرستان خدابنده، شهر سجاس است.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :