در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان از خدمات باب الله فتحی قدردانی و حمید میرزایی فرد به عنوان سرپرست فرمانداری خدابنده معرفی شد.به گزارش اشراق۲۴،در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان از خدمات باب الله فتحی قدردانی و حمید میرزایی فرد به عنوان سرپرست فرمانداری خدابنده معرفی شد.

موسوی،معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در این مراسم در ابتدا به بیان خدمات دولت پرداخت و در ادامه سخنان خود از انتقادهائی که به دولت می شود گلایه کرد و گفت: دولت خدمات شایانی را به مردم انجام داده و می دهد.

وی با بیان گلایه از عدم حضور ائمه جمعه شهرستان خدابنده در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید این شهرستان افزود: بحث جابجایی مدیران در شهرستان خدابنده را به صورت جدی در برنامه کاری خود داریم و در مورد مدیران غیر فعال جابجا خواهند شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در پایان سخنان خود از مسئولان و مردم شهرستان خدابنده درخواست کرد که به فرماندار جدید برای پیشبرد اهداف و انجام وظائف کمک و همکاری لازم را داشته باشند تا مقصود حاصل شود.

احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده در جلسه شورای اداری شهرستان و تودیع و معارفه فرماندار جدید خدابنده، با بیان اینکه مدیریت استان در سال های اخیر اقدامات مناسبی جهت توسعه استان و شهرستان انجام داده است، اظهار کرد: شهدا منشاء همدلی و وحدت در جامعه اسلامی محسوب می شوند که باید برای مسئولان الگو باشند.
و ی با بیان اینکه برنامه های منسجمی در سطح شهرستان و استان برای توسعه، طرح ریزی شده است، افزود: برای تحقق اهداف توسعه ای شهرستان خدابنده نیازمند تعامل و همدلی بیش از پیش هستیم.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ولایتمداری و پیروی از فرامین امام و مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: باید در میدان عمل، ولایتمداری را با خدمت و عملکرد صادقانه و جلب رضایت مردم به اثبات رساند که در این صورت می توانیم مدعی ولایتمداری در جامعه باشیم.
وی ضمن قدردانی از حمایت های مقام عالی استان جهت تحقق برنامه های توسعه ای شهرستان خدابنده، اظهار کرد: در نخستین سال فعالیت فرماندار سابق شهرستان، تصمیم گرفته شد مصوباتی را در مجلس پیگیری کنیم که برای توسعه شهرستان موثر باشد که در سال جاری و آتی این مصوبات را عملیاتی خواهیم کرد.
بیگدلی تحقق اهداف توسعه‌ای خدابنده را نیازمند همراهی با سیاست‌های دولت برشمرد و گفت: برای تحقق اهداف توسعه ای شهرستان، مدیران باید با سیاست ها و برنامه های کلان دولت در استان همراه باشند و اگر این هماهنگی حاصل نشود مسیر توسعه شهرستان با مشکل همراه می شود.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه نگاه مدیران استانی در سال های اخیر به شهرستان های محروم همچون خدابنده دچار تغییر شده و حمایت‌های مورد نیاز جهت بهبود شرایط این شهرستان افزایش یافته است.

فتحی فرماندار سابق خدابنده نیز در سخنان کوتاهی به بیان عملکرد دولت و فعالیت های خود در دوره خدمت اشاره کرد و سپس میرزایی فرد فرماندار جدید اظهار امیدواری کرد: امید است در انجام وظائف محوله کوشا باشد و بتواند خدمتی به مردم شهرستان خدابنده بکند.

شایان ذکر است که میرزایی فرد متولد سال ۱۳۴۴در شهرستان طارم و دانش آموخته رشته حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد است و پیش از این مسئولیت اداره کل پدافند غیر عامل استانداری زنجان،مسئولیت گروه اشتغال و سرمایه گذاری استانداری زنجان، بخشداری بخش بزینه رود شهرستان خدابنده، معاونت فرمانداری شهرستان ماهنشان و سرپرستی دانشگاه پیام نور ماهنشان را در کارنامه خود دارد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :