مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان در خدابنده گفت: نفوذ،رخنه نامحسوس و خاموش دشمن در پیکره نظام با هدف استحاله و براندازی انقلاب و انتقال ویروس بی هدفی در بدنه جامعه است.

به گزارش اشراق۲۴،مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خدابنده با حضور حجت الاسلام متی،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان برگزار شد.

حجت الاسلام متین در این برنامه اظهار کرد: دشمن با ایجاد تفرقه میان مسلمانان می خواهد نفوذ کند که همه  موظفند براساس دستور قرآن و رهبری به دنبال ایجاد وحدت باشند.

وی افزود: اولین توطئه دشمن برای نفوذ ایجاد رخنه و تفرقه است که جمهوری اسلامی توانسته باحفظ وحدت بین مسلمین مانع نفوذ دشمن شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره با اقدام پیامبراسلام در صدر اسلام عنوان داشت: اولین قدم پیامبر ایجاد وحدت بین دوقبیله بزرگ که سالها طولانی جنگ داشتن بود و دشمن اسلام که یهودیان مدینه بودند با انتشار اختلاف گذشته می خواستند تفرقه ایجاد کند که پیامبراسلام مانع شدند و خوب است از تاریخ درس بگیریم و دشمن را بشناسیم.

حجت الاسلام متین با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری یادآور شد: همه باید هوشیار، بیدار ، آگاه و دشمن شناس باشند تا خدشعه ای بر وحدت جامعه وارد نشود که تفرقه و پراکندگی مسلمانان باعث می شود دشمن از کوچک ترین روزنه ب تفرقه ایجاد کند و همه باید با برادری و مودت در جهت ارتقاء وحدت تلاش کنند.

وی با بیان اینکه نفوذ،رخنه نامحسوس و خاموش دشمن در پیکره نظام با هدف استحاله و براندازی انقلاب و انتقال ویروس بی هدفی در بدنه جامعه است افزود: نفوذ دارای انواع فیزیکی و متافیزیکی است که بر روی افراد و افکار آنها تاثیر می گذارد.

حجت الاسلام متین ادامه داد: نفوذ افکار از نفوذ افراد سنگین تر است و به فرموده رهبری نفوذ افکار و جریانی متوقف بر نفوذ افراد است و باید مواظب نفذ جریانی باشیم و راهکار دشمن در این زمینه غریزه جنسی و پول است.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام بیگدلی مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه خدابنده تقدیر و حجت الاسلام شاهسوندی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان معرفی و منصوب شد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :