فرمانده سپاه خدابنده در نشست بصیرتی با عنوان استکبار ستیزی که در دانشگاه پیام نور مرکز قیدار برگزار شد تصریح کرد: دشمنی‌ها و جنایت‌های آمریکا هیچ زمانی از یاد ملت ایران نمی‌رود و این روز نمادی برای زنده بودن راه مقابله با ظلم و استکبار است.

dscn8043dscn8047dscn8048dscn8049dscn8050dscn8051dscn8053

به گزارش اشراق۲۴،ولی اله ابراهیمی فرمانده سپاه خدابنده در نشست بصیرتی با عنوان استکبار ستیزی که در دانشگاه پیام نور مرکز قیدار برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید فهمیده اذعان کرد: تجلیل از شهادت دلیرانه، شجاعانه و عارفانه شهید محمدحسین فهمیده  ضروری است، این شهید نوجوان ۱۳ ساله با اقدام حکیمانه خود که امام راحل نیز آن را ستود توانست درس بزرگی به همه رزمندگان بزرگتر از خود دهد.
وی با اشاره به وضعیت خرمشهر در زمان جنگ تحمیلی و فداکاری‌های جوان‌های رزمنده ابراز کرد: یاد شهید فهمیده‌ها که در مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت کردند فراموش نخواهد شد و دانش آموزان و دانشجویان باید با تأسی از این شهید عزیز همچنان مقابل زیاده خواهی‌های دشمن و استکبار مقاوت کنند.
فرمانده سپاه خدابنده با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان تصریح کرد: دشمنی‌ها و جنایت‌های آمریکا هیچ زمانی از یاد ملت ایران نمی‌رود و این روز نمادی برای زنده بودن راه مقابله با ظلم و استکبار است.
وی با بیان اینکه روز استکبار ستیزی روزی است که زوایای مختلف آن نماد مقاومت و پایداری در برابر استکبار جهانی آشکار است افزود: روز ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران، نقش اساسی داشتند.

ابراهیمی ادامه داد: دانشجویان و دانش آموزان انقلابی با حرکتی پرخروش پیرو خط حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۷ انزجار و نفرت خود را در برابر رژیم طاغوت و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نشان دادند و زمینه مجاهدت ها و رشادت های دوران هشت سال جنگ تحمیلی را فراهم ساختند.

فرمانده سپاه خدابنده با تاکید بر حضور پرشور جوانان و نوجوانان دانش آموز و دانشجو در راهپیمایی های ملی و مذهبی روز ۱۳ آبان اذعان داشت: این حضور حماسی نشان از روحیه بالای انقلابی و ولایت پذیری جوانان و نوجوانان نسل های جدید انقلاب است.

وی یادآور شد: دشمنان اسلام با نا امن کردن و جنگ افروزی سعی در ایجاد مانع در مسیر پیشبرد اهداف والای جامعه اسلامی دارند و با استکبار ستیزی افکار شوم خود را در برنامه های مختلف عملیاتی می کنند.

ابراهیمی در پایان با بیان اینکه راهپیمائی ۱۳ آبان ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدی شهر قیدار آغاز و به سمت مزار شهدا ادامه می یابد اعلام داشت: مردم خدابنده با حضور گسترده و حماسی خود در تظاهرات ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر خشم و نفرت خود علیه استکبار را برای جهانیان به نمایش می گذارند و یک بار دیگر با دستاوردهای انقلاب و آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق می کنند.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :